Navigácia

Obsah

Upratovanie obce: zber veľkokapacitného odpadu, papiera a oleja

Typ: ostatné
Výkup papieraOznam o možnosti odovzdania odpadov

UPRATOVANIE OBCE

Obecný úrad oznamuje občanom, že od zajtra 10. mája do pondelka 13. mája 2019 sa v našej obci uskutoční zber veľkoobjemového odpadu z domácností. Kontajner na veľkoobjemový zber je pristavený pri obecnom úrade.                                                                                 

Do kontajnera zbierame: sedačky, kreslá, starý nábytok, koberce, vane, polystyrén, umývadlá, WC misy, staré fólie, plastový nábytok, vedrá, hadice.

Nemôže tam ísť stavebný odpad, kamene, konáre, farby, tekutiny, staré okná so sklom, nebezpečný odpad.

ZBER PAPIERA a JEDLÉHO OLEJA

Dňa 13.5.2019 od 15:15 do 15:55 pred obecným úradom budú vykupovať papier, noviny, letáky a použitý jedlý olej. Za odpad môžete dostať hygienické potreby alebo finančnú hovotovosť. Viac informácií v letáku.

Leták

Cenník

Oznam


Prílohy

Vytvorené: 9. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 9. 5. 2019 15:02
Autor: Správca Webu