Navigácia

Obsah

Výsledky druhého celoplošného testovania

Typ: ostatné
vysledky 2 koloZ občanov Arnutoviec je 0 pozitívnych
Výsledky druhého celoplošného testovania

Za obidva dni druhého kola (7. a 8. 11. 2020) sa v našej obci dalo otestovať spolu 605 osôb, z toho bolo 5 s výsledkom pozitívny, ale neboli to občania Arnutoviec. V sobotu sa otestovalo 398 osôb (5 pozitívnych), v nedeľu sa otestovalo 207 osôb (0 pozitívnych).

Poďakovanie

Starostka obce Mgr. Zuzana Toporcerová sa chce poďakovať obidvom testovacím zdravotníckym tímom, ktorým velil des. Tomáš Pitoňák. Veľká úprimná vďaka aj dobrovoľníkom z našej obce, a to konkrétne členovia DHZO Peter Vojs, Damián Jezerčák  a Mgr. Lukáš Paciga. Poslanci Marek Macala a Mgr. Peter  Roxer. Dobrovoľníci Ivica Solárová, Martina Mederyová, Simona Macejková, Roland Macala. Vďaka patrí aj príslušníkom Policajného zboru SR a zamestnancom obce PhDr. Martin Gonda a Daniela Mikolajová a všetci členovia MOPS.

Ďakujeme aj občanom obce za disciplinovanosť a dodržiavanie predpísaného časového harmonogramu.

Testovanie 7. a 8. 11. 2020


Vytvorené: 9. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 9. 11. 2020 12:24
Autor: PhDr. Martin Gonda