Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

Aktivity projektu "HRAVÉ LETO 2023"

Aktivity projektu "HRAVÉ LETO 2023"

Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP

Nadácia SPP podporila v našej obci projekt "HRAVÉ LETO 2023"

V rámci projektu sa odohrali dva futbalové turnaje, deťom boli zapožičané športové potreby a v rámci akcie "TY SI HVIEZDA" boli spravené fotografie účastníkov. 

FUTBALOVÝ TURNAJ ZO DŇA 24.8.2023

Zúčastníli sa ho 4 tímy, ktoré hrali medzi sebou systémom - vyhráva ten, kto strelí prvé tri góly. Víťazom sa stal ZELENÝ TÍM v zložení Damián Behár, Daniel Behár, Samuel Gabčo a Aleš Pecha. Všetci účastníci turnaja dostali malé občerstvenie v podobe nápoja a sladkosti. Rozhodcom na turnaji bol člen MOPS Štefan Pecha. Počas turnaja si dievčatá zapožičali švihadlá a všetci si skúšali detské chodule. Turnaj zabezpečoval zamestnanec obce Martin Gonda. 

FUTBALOVÝ TURNAJ ZO DŇA 30.8.2023

Zúčastníli sa ho 4 tímy. Súťažný systém bol rovnaký. Víťazom sa stal MODRÝ TÍM v zložení Daniel Behár, Samuel Gabčo, Aleš Pecha a Kristián Pecha. Všetci účastníci turnaja dostali malé občerstvenie v podobe nápoja a sladkosti. Aj počas druhého turnaja bol rozhodcom člen MOPS Štefan Pecha, organizačne ho zabezpečil zamestnanec obce Martin Gonda. Počas turnaja si dievčatá zapožičali švihadlá a všetci si skúšali detské chodule. Všetky zúčastnené deti dostali na záver sladkú odmenu. 

TY SI HVIEZDA

V rámci turnaja zo dňa 30.8.2023 sa mohli všetky zúčastnené deti odfotiť a následne im boli v rámci projektu odovzdané reálne fotografie. 

SPLNENÝ CIEĽ PROJEKTU

Počas leta 2023 si aj mimo turnajových dní deti zapožičali niekoľko krát futbalové bránky, futbalové lopty, švihadlá a chodúle. Deti si svojpomocne niekoľko krát upratovali provizórnu hraciu plochu slúžiacu na futbalové zápasy. 

ZÁVER

Všetky zakúpené športové potreby sa budú naďalej využívať na rozvoj športových zručností všetých detí z Arnutoviec. 

Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

 

 

Dátum vloženia: 31. 8. 2023 12:52
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 9. 2023 10:38
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Fotogaleria z karnevalu

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

Odpad

Facebook

Facebook