Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

(H)ARNUTOVSKÝ KOTLÍK bude 22.6.2024

Detské ihrisko - projekt Košického samosprávneho kraja

KSK ID 63/2023

Cieľ projektu: Vybudovať bezpečný priestor pre hry a šport detí, skvalitniť športovú činnosť v obci, dobudovať športovú infraštruktúru ako aj podnetné, hravé a bezpečné prostredie pre najmenšie deti.

Názov projektu: Deti - tu sa zahrajte, tu si zacvičte (ID/63/2023)

Obec Arnutovce bola úspešná v individuálnej dotačnej schéme Košického samosprávneho kraja. Žiadali sme 9 000,- Eur, bola nám schválená suma 3 000,- Eur. Detské ihrisko zrealizujeme v menšej forme a to s prispením obecných peňazí. Poslanci obce súhlasili s dofinancovaním projektu do výšky 5 711,- Eur. V októbri 2023 sa na pozemku pri obecnom úrade inštaluje hrací domček so šmykľavkou a pružinová hojdačka.

Zámerom obce je vytvoriť bezpečný priestor pre hry a šport detí z našej obce. To dosiahneme postupne, krok za krokom. Každý rok sa budeme uchádzať o dotácie. V prvom kroku pribudnú dva hracie prvky pre najmenšie deti. Výhľadovo plnánujeme na jednom mieste umiestniť multifunkčnéhé ihrisko, workout ihrisko a detské ihrisko, lavičky a okrasnú zeleň. 

Zakúpený majetok bude chránený kamerovým systémom obce, hliadkami MOaPS a bude ošetrovaný zamestnancami obce a aktivačnými zamestnancami.

Projekt je spolufinancovaný Košickým samosprávnym krajom. 

Dátum vloženia: 16. 10. 2023 15:26
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 10. 2023 15:26
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Fotogaleria z karnevalu

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

Odpad

Facebook

Facebook