Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

ZBER ELEKTROODPADU: 12.10.2021 o 8:00

Hľadáme dobrovoľníkov/ZÁKAZ VYCHÁDZANIA

dolezite oznamy

Bližšie informácie o čase a mieste testovania budú najskôr zrejmé budúci týždeň. Dobrovoľníci budú pomáhať pri organizácii, nie testovaní.

Hľadáme dobrovoľníkov

Obec Arnutovce, v zastúpení pani starostky Mgr. Zuzany Toporcerovej, vyzýva dobrovoľníkov z našej obce starších ako 18 rokov, ktorí majú záujem podieľať sa na zabezpečení plošného testovania obyvateľstva, aby sa nahlásili na mail: arnutovce@gmail.com

Bližšie informácie o čase a mieste testovania budú najskôr zrejmé budúci týždeň. Dobrovoľníci budú pomáhať pri organizácii, nie testovaní.

Zákaz vychádzania

Od zajtra, soboty, 24. októbra 2020 až do 1. novembra je vyhlásený zákaz vychádzania. Platí to pre celé územie Slovenskej republiky. Zákaz vychádzania má výnimky, teda neplatí na cesty na testovanie, do práce a zabezpečenia nevyhnutných potrieb či pobytu v prírode v okrese bydliska. Zároveň je povinné nosenie rúška aj v exteriéri.

Viac informácií nájdete v uznesení vlády SR č. 678 z 22. 10. 2020

Prílohy

Uznesenie_vlady.pdf

Uznesenie_vlady.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 202,82 kB
Dátum vloženia: 23. 10. 2020 20:32
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 10. 2020 20:36
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Odpustová slávnosť

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

kalendar zvozu odpadu

Facebook

Facebook