Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

ZBER ELEKTROODPADU: 12.10.2021 o 8:00

OZNAM k celoplošnému testovaniu

oznam k testovaniu

Bližšie informácie k dnešnému dňu nemáme, všetko bude včas oznámené.

V súvislosti s celoplošným testovaním Vám dnes ešte nevieme podať bližšie informácie o priebehu testovania, ktoré by sa malo vykonať túto sobotu a nedeľu. Momentálne hľadáme zravotníkov z našej obce, ktorí by sa chceli spolupodieľať pri výkone odberov vzoriek a ich vyhodnocovaní, aby sa prihlásili na obecnom úrade. Všetky zmeny ohľadom celoplošného testovania budú občanom včas oznámené prostredníctovm obecného rozhlasu a webu obce.

Dátum vloženia: 27. 10. 2020 13:54
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 10. 2020 13:55
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Odpustová slávnosť

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

kalendar zvozu odpadu

Facebook

Facebook