Oznam o možnosti očkovania

Očkovanie KSK

Nahlasujte sa na obecnom úradu

"Vážení občania, na základe poverenia Ministerstva zdravotníctva SR boli samosprávne kraje splnomocnené zabezpečiť v spolupráci s mestami a obcami koordináciu očkovania vakcínou proti ochoreniu COVID -19. Po úspešnom zriadení veľkokapacitného očkovacieho centra v meste Košice, Michalovce a Spišská Nová Ves, Košický samosprávny kraj chce túto službu priblížiť čo najväčšiemu počtu svojich obyvateľov aj prostredníctvom mobilnej očkovacej služby.

Očkovanie obyvateľov formou mobilnej očkovacej služby sa bude realizovať pre vybrané skupiny obyvateľov vakcínou výrobcu Pfizer-Biontech a je určené pre osoby nad 60 rokov. V prípade, že spĺňate podmienky a chceli by ste byť zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 v pohodlí domova, nahláste svoj záujem na obecnom úrade do stredy 12. mája 2021".

Dátum vloženia: 7. 5. 2021 12:45
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 5. 2021 12:47