Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

ZBER ELEKTROODPADU: 12.10.2021 o 8:00

OZNAM: Terénne meračské práce

geodet

Vykonávať sa budu z dôvodu pozemkových úprav - komasácia

Na základe právoplatnosti rozhodnutia o nariadení pozemkových úprav v katastrálnom území Arnutovce sa začínajú práce na projekte pozemkových úprav, ktoré budú prebiehať pod dohľadom Okresného úradu Spišská Nová Ves, pozemkový a lesný odbor. Práce bude  vykonávať geodetická a projekčná spoločnosť CYB, s.r.o. Spišská Nová Ves, ktorá je oprávnená na výkon tejto činnosti. Celý projekt je naplánovaný na dobu 41 mesiacov, pričom v úvodnej fáze budú prebiehať terénne práce ako zameranie a vyšetrenie hranice zastavaného územia obce (intravilánu), prešetrenie skutkového stavu v extraviláne. Z uvedeného dôvodu sa od 9.11.2020 budú v katastri našej obci pohybovať geodeti spoločnosti CYB, spol. s r.o. Spišská Nová Ves, ktorý budú vykonávať tieto terénne meračské práce.

Dátum vloženia: 5. 11. 2020 14:00
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 11. 2020 14:02
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Odpustová slávnosť

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

kalendar zvozu odpadu

Facebook

Facebook