Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

Výborná správa pre Arnutovčanov

Výborná správa pre Arnutovčanov

Cyklonabíjačka

Obec Arnutovce je členom Združenia Mikroregión Slovenský raj – Sever od roku 2003. Začiatkom roka nás nesmierne potešila správa, že Košický samosprávny kraj v rámci programu Terra Incognita schválil pre Združenie finančnú dotáciu vo výške 177 000 eur na projekt „Vybudovanie cyklistickej infraštruktúry v Národnom parku Slovenský raj“.  Prostredníctvom tohto projektu sa vybuduje v 11 členských obciach cyklistická nabíjacia stanica pre elektrické bicykle, štyri stojany  a informačný systém o regióne pre turistov. V našej obci bude cyklonabíjačka umiestnená pri penzióne Úsmev a touto cestou sa chceme poďakovať manželom Almásy za „pro-cyklo-turisticko-aktívny“ postoj k celému projektu, vďaka ktorému sa staneme opäť atraktívnejší nielen pre Vás ale aj pre turistickú verejnosť :-)

Prílohy

Rozhodnutie o žiadosti

Cyklo - Rozh..pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 16,31 MB
Dátum vloženia: 10. 2. 2022 12:26
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 2. 2022 12:33
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Fotogaleria z karnevalu

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

Odpad

Facebook

Facebook