Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

ZBER ELEKTROODPADU: 12.10.2021 o 8:00

Výsledky celoplošného testovania

Výsledky obce ARNUTOVCE

Prečítajte si počty otestovaných a počty pozitívnych

Výsledky celoplošného testovania

Za obidva dni sa v našej obci dalo otestovať spolu 729 osôb, z toho bolo 19 s výsledkom pozitívny. V sobotu sa otestovalo 489 osôb (11 pozitívnych), v nedeľu sa otestovalo 240 osôb (8 pozitívnych). Vzhľadom na vysoké počty občanov bez trvalého bydliska v obci Arnutovce je potrebné upresniť, že v našej obci bolo pozitívne testovaných 12 občanov z Arnutoviec.

Poďakovanie

Starostka obce Mgr. Zuzana Toporcerová sa chce poďakovať obidvom testovacím zdravotníckym tímom, ktorým velil des. Tomáš Pitoňák. Veľká úprimná vďaka aj dobrovoľníkom z našej obce, a to konkrétne členovia DHZO Peter Vojs, Damián Jezerčák  a Mgr. Lukáš Paciga. Poslanci Marek Macala a Mgr. Peter  Roxer. Dobrovoľníci Ivica Solárová, Martina Mederyová, Simona Macejková, Roland Macala. Vďaka patrí aj príslušníkom Policajného zboru SR a zamestnancom obce PhDr. Martin Gonda a Daniela Mikolajová a všetci členovia MOPS.

Ďakujeme aj občanom obce za disciplinovanosť a dodržiavanie predpísaného časového harmonogramu.
Dátum vloženia: 2. 11. 2020 18:29
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 11. 2020 21:00
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Odpustová slávnosť

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

kalendar zvozu odpadu

Facebook

Facebook