Obec Arnutovce
ObecArnutovce
rozšírené vyhľadávanie

Zasadili sme 20 javorov

Zasadili sme 20 javorov

Projekt je spolufinancovaný Košickým samosprávnym krajom. Získali sme dotáciu 1 200,- Eur.

Javory boli vysadené na verejnom priestranstve pred kostolom (8 kusov), v okolí obecného úradu (7 kusov) a v miestnom parčíku (5 kusov). Pri polievaní pomohli aj žiaci miestnej materskej školy. Vysadené javory sú v dohľade kamerového systému.

CIEĽ PROJEKTU: V kronike obce sa v roku 1934 píše, že našu obec z hlavnej cesty charakterizuje množstvo stromov. Dnes je to naopak. Chceme sa vrátiť k múdrosti predkov a dať zelenú zelenej vegetácií. Cieľ je nasledovný: vysadiť aspoň 20 stromov a revitalizovať 1 priestor.

Projekt je spolufinancovaný Košickým samosprávnym krajom.

https://web.vucke.sk/sk/

Dátum vloženia: 29. 9. 2022 12:59
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 9. 2022 13:04
Autor: PhDr. Martin Gonda

Galéria

Fotogaleria z karnevalu

Stavebný úrad

stavebny urad

Kalendár zvozu odpadu

Odpad

Facebook

Facebook